Sıkça Sorulan Sorular

Sıla IPTV Hakkında Merak Ettikleriniz

IPTV Hangi Cihazlarda Kullanılır?

İnternet erişimi olan tüm cihazlardan IPTV kullanabilirsiniz.

Cihazınıza uygun programlar ile Smart TV'lerde, Android TV'lerde, Android TV Box'larda, iOS ve Android cep telefonlarınızda, tabletlerinizde, bilgisayarlarınızda, Xtream uyumlu olan uydu cihazlarınızda, Enigma2 yazılımlı media kutularında, Infomir marka Stalker Portal içeren MAG250, MAG320, MAG322 gibi tüm MAG cihazlarınızda kullanım sağlayabilirsiniz.

IPTV Kullanmak için Ne Kadar Hız Gereklidir?

İçeriklerimizi kullanabilmek için en az 32 Mbps internet hızı yeterlidir. Fiber olmayan ADSL&VDSL gibi bakır kablo kullanan eski internet altyapıları, özellikle bölgenizdeki yoğun internet kullanım saatlerinde %50 hız kaybına uğramaktadır. Bu yüzden fiber internet tavsiye ediyoruz.

Kullandığınız cihazların bağlantılarını WiFi yerine kablo ile sağlamanız öneriyoruz çünkü kablosuz kullanımda hızlarınız %50 hız kaybetmektedir.

IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır?

Birçok program; portal adresiniz, kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile kullanılmaktadır. Smart TV'lere hiçbir bilgi girmeden uygulamaların web sitelerinden de kurulum yapılabilmektedir.

Kurulumlar ile ilgili destek almak için Whatsapp iletişim merkezimizi kullanabilirsiniz.

IPTV Satın Almadan Test Edebilir miyim?

İçeriklerimizin güvenliği sebebi ile herkese rastgele test dağıtmıyoruz. Kötü niyetli test kullanımlarının önüne geçmek için maç saatlerinde test vermiyoruz.

Whatsapp iletişim merkezimizden bizlere ulaşarak test talebinizi iletebilirsiniz. Temsilcilerimiz talebinizi değerlendirecek ve olumlu olması durumunda test bilgilerinizi tarafınıza iletecektir.

IPTV Nasıl Satın Alabilirim?

Whatsapp iletişim merkezimize satın alma talebinizi ilettiğinizde Paypal, kredi kartı, banka kartı, banka transferi, kripto para seçeneklerinden size uygun olan yöntem ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeniz gerçekleştiği anda abonelik bilgileriniz tarafınıza iletilecektir.

Herhangi Bir Sorunda Nasıl Destek Alabilirim?

7 Gün 24 saat Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm konularda Whatsapp üzerinden mesajlarınızı iletebilirsiniz. Talebinizin konusuna göre ilgili departmandaki arkadaşlarımız mesajınızı yanıtlayacaktır.

Eğer müşterimizseniz sadece sizlere özel olan Telegram duyuru kanalımızı takip etmenizi öneriyoruz. Müşterilerimize özel Telegram kanalımıza ait davet linkini müşteri temsilcilerimizden talep edebilirsiniz.
Tüm İşlemleriniz için Whatsapp İletişim Merkezimizi Kullanabilirsiniz
7 Gün 24 Saat Whatsapp Numaramız: +1 855 212 23 23
Whatsapp